Dacă ești profesionist și vrei să fii apreciat la justa valoare,
noi îți oferim job-ul dorit!

Căutăm angajați care știu să-și definească scopurile și îi ajutăm să le atingă.

Șef Departament Vânzări

Profilul clientului: Companie specializată în comerțul materialelor electrice, cu o istorie pe piață de 22 ani.

Beneficii:

  • Posibilitatea de a implementa noi proiecte și colaborări
  • Prânz gratuit asigurat de companie
  • Automobil de serviciu
  • Compensarea cheltuielilor de transport și telefonie mobilă
  • Teambuilding-uri cu echipa
  • Bonusuri de performanță

Responsabilități:

  • Organizarea și coordonarea activității departamentului de vânzări
  • Colaborarea cu clienții B2B și deplasarea în teren
  • Urmărirea încadrării în buget și atingerea obiectivelor
  • Dezvoltarea și propunerea soluțiilor pentru creșterea vânzărilor

Cerințe:

  • Experiență într-o poziție anterioară minim 1 an
  • Abilitatea de a negocia cu clienți B2B
  • Cunoștințe de operare cu 1C
  • Permis de conducere categoria B
  • Responsabilitate și implicare

Orar de lucru: L-V, 8:00 - 17:00.
                        Două sâmbete din lună, 8:00 - 13:00.

Dacă te regăsești în condițiile acestui anunț, expediază CV-ul tău pe adresa hc@dad.md și noi te vom contacta imediat.