Dezvoltatorul imobiliar A-CASA anunță crearea unui nou post de muncă pentru a suplini funcția de:

Operator la punctul supraveghere video

Atribuțiile funcționale ale Operatorului supraveghere video:

  • Monitorizarea continua a sistemelor de supraveghere video și activităților în perimetrul alocat;
  • Evidența accesului angajaților și vizitatorilor în local.

Candidatul potrivit deține următoarele competențe:

  • Studii superioare sau medii profesionale;
  • Experiența în serviciile de pază și securitate (minim 2 ani);
  • Cunoașterea computerului la nivel avansat (programe standart Windows);
  • Lipsa antecedentelor penale;
  • Atenție la detalii;
  • Disciplina și responsabilitate.

În cadrul companiei noastre oferim un pachet de beneficii ce asigură:

  • Stabilitate și încredere;
  • Angajare oficială;
  • Remunerare atractivă, ce se achită la timp;
  • Regim de muncă în schimburi;
  • Prânz gratuit;
  • Condiții de lucru confortabile.

Dacă competențele tale corespund necesităților acestei funcții,

Transmite CV-ul la adresa electronică flormincom.hr@gmail.com indicând în subiectul scrisorii „Operator supraveghere video”.