Vinăria Chateau Cojușna angajează:

Manager Turism

Beneficii:

  • Oportunități de dezvoltare profesională, instruire și training
  • Mediu de lucru dinamic și provocator
  • Salariu fix + sistem variabil de motivare
  • Posibilitatea de a colabora cu echipe mixte
  • Proiecte interesante

Responsabilitățile rolului:

  • planificarea, organizarea și coordonarea programelor turistice interne (excursii, circuite, programe de week-end pentru grupuri sau turiști individuali);
  • vânzarea de pachete turistice în țară (rezervări de bilete, încasarea și urmărirea plăților);
  • promovarea programelor, ofertelor și pachetelor turistice ale companiei către clienți;
  • participarea la organizarea și coordonarea diferitelor evenimente speciale;
  • răspunde pentru desfășurarea şi finalizarea cu succes a contractelor turistice angajate;
  • răspunde pentru calitatea negocierii contractelor/actelor adiționale cu clienții;
  • administrarea bazei de clienți;
  • creează și realizează conceptele de evenimentele;

Studii și experiență necesară:

  • Abilități de comunicare eficientă și negociere
  • Operare cu volum masiv de date
  • Abilități demonstrate în planificare și organizare (urmărirea unei agende, întâlniri, conferințe)
  • Suport cu o confidențialitate maximă în comunicare și administrare
  • Gîndire analitică, atenţie la detalii
  • Cunoșterea limbii engleze și ruse
  • Utilizator încrezut MC Office
  • Posibilitatea de a lucra extraprogram