Căutăm oameni noi în echipa noastră!

Specialist tehnic

Căutăm un specialist tehnic FULLTIME care să lucreze cu serviciul Getcourse și să ofere asistență tehnică pentru echipă.

Suntem Masters Business Academy - platforma educațională pentru dezvoltarea personală și a business-ului. Echipa noastră este formată din profesioniști puternici din diverse domenii - management, marketing și vânzări. Lucrăm cu companii precum Darwin, Tucano, Tandem, Video Security, JustConsult.

Responsabilități:

  • Crearea și susținerea serviciului Getcourse pentru proiecte educaționale
  • Descărcarea bazelor de date din Getcourse și generarea de tabele Google cu date
  • Configurația tehnică necesară pentru personalul de vânzări
  • Dezvoltarea și menținerea integrărilor cu Getcourse folosind API
  • Machetarea și actualizarea site-ului folosind HTML, CSS, JavaScript

Competențe necesare:

  • Experiență de lucru cu serviciul Getcourse
  • Experiență în API
  • Cunoștințe de HTML, CSS, JavaScript
  • Experiența în servicii precum Onlizer, Integromat, Zappier sau orice alt integrator este binevenită
  • Abilitatea de a configura orice pe computerul dumneavoastră, în limitele rezonabilului)

În plus, vă vom învăța tot ce trebuie să știți:

  • Competențe de integrare și API
  • Utilizarea avansată a Getcourse
  • Principiile de bază ale configurației Facebook Ads

Calitățile care sunt binevenite:

  • Bune abilități de comunicare și scriere
  • Capacitatea de a învăța și de a se dezvolta rapid
  • Încredere în sine, determinare
  • Toleranță la stres
  • Dorința de autodepășire
  • Capacitatea de a stabili priorități
  • Productivitate
  • Gândire sistematică
  • Ingeniozitate
  • Responsabilitate

Salariu: de la 600 euro/lună și mai multe, în funcție de abilitățile și responsabilitățile tale.