DreamGuitar deschide filiale noi si angajează un om de încredere!
De ce un om de încredere?! Pentru că dorim să creștem împreună și să ducem mai departe misiunea noastră, de ai face pe oameni să se îndrăgostească de artă.

Operator call center. Salariu 10+

Cerințe față de candidați:

  • cunoaștere foarte bună a limbilor română și rusă (verbal și scris);
  • disciplină, abilități de lucru în echipă;
  • capacitate de a vorbi corect și răspicat, dicție bună;
  • Cunoștințe bune de operare PC;
  • comunicativitate;
  • stabilitate emoțională;

* Un avantaj ar fi cunoașterea principiilor de lucru în CRM ( Amo CRM)

Responsabilități:

  • efectuarea, primirea și redirecționarea a apelurilor de intrare/iesire;
  • informare cu privire la serviciile prestate de companie;
  • conversația online/offline prin chat;
  • găsirea ofertelor optime pentru client;
  • introducerea informației obținute în baza de date.

Locatie: Chisinau, sector Centru , Str Vasile Alecsandri 82a

Orar:

  • L-V 9-18 sau 10-19(programul de baza)