Echipa Virtual Global Games este în cautare de:

Unity Developer (ro)

Responsabilități principale:

  • Crearea de prototipuri de jocuri 3D de la zero
  • Programarea logicii de joc, a interfeței de utilizare și multe altele
  • Optimizarea performanțelor pentru dispozitive mobile

Cerințe:

  • Experiență în Unity
  • Experiență în dezvoltarea de jocuri 3D pentru mobil pe Unity
  • Experiență în optimizarea jocurilor mobile pe Unity
  • Codul clar și experiența de lucru cu GitHub
  • Dorința de a învăța noi tehnici și instrumente
  • Independent și responsabil

Beneficii:

  • Suntem rezidenți IT Park
  • Pizza party lunar in incinta companiei
  • Parcare disponibila gratuit
  • Salariul flexibil, stabilit de comun acord în dependență de aptitudinile Dvs.
  • Angajare oficială, pachet social inclus
  • Program de muncă stabil: 9:00-18:00, luni-vineri
  • Colectiv tânăr, amabil și sociabil
  • Activități de Team-building
  • Oficiu în sectorul Telecentru o zonă bine amplasată cu transport public
  • Birou confortabil, cu ceai/cafea, dulciuri gratuite

De ce să te alături echipei noastre:

Ne dorim să aducem în echipa noastră persoane talentate, creative și motivante. Dacă ești un Unity Developer cu o pasiune pentru jocuri și aplicații interactive, atunci ești binevenit să te alături echipei noastre. Oferim oportunități de formare și dezvoltare profesională, un mediu de lucru modern și distractiv, precum și o gamă largă de beneficii.