Angajăm:

Administrator de Proiecte

Compania CGI LAB S.R.L. este o companie internațională fondată in 2018, cu oficii în Germania și reprezentanță în SUA. Compania se specializează în prestarea serviciilor de 3D vizualizare arhitecturală și Realitate Virtuală. Colaborăm exclusiv cu clienți din Europa și SUA, și suntem în căutarea unui Administrator de Proiecte

În calitate de Project Manager, veți aplica abilitățile de comunicare, coordonarea și gestionare a echipei de client manageri. În cele din urmă, ar trebui să puteți gestiona și furniza ciclul integral al proiectelor în condiții de calitate si timp.

Cerințe:

  • Persoană extrem de organizată și pedantă cu simțul estetic bine dezvoltat.
  • Cunoasterea limbii engleze la un nivel înalt.
  • Capacitatea de a citi si intelege plane tehnice si arhitecturale.
  • Experiența sau tangența cu domeniul design-ului sau al arhitecturii va constitui un mare avantaj.
  • Cunoștințe avansate a programelor Microsoft Office și Adobe PDF. Cunoștințe Photoshop si Illustrator la nivel de bază vor fi apreciate.
  • Abilitate de a lucra independent și a lua decizii pentru îmbunatățirea procesului de lucru.

Responsabilități:

  • Prelucrarea și organizarea informației despre proiect pentru a fi transmisă departamentului responsabil de execuția acestuia.
  • Organizarea echipei de manageri și evidența productivității.
  • Verificarea proiectului și a corectitudinii execuției acestuia.
  • Colaborare strânsă cu departamentul de vanzări și designeri.

Oferim:

  • Salariu 18.000 lei
  • Oficiu modern localizat în mun. Chișinău, sec. Râșcani;
  • Angajare oficială cu salariul integral achitat pe card.
  • Program de muncă de Luni până Vineri, 8h (9.00-18.00);
  • Posibilitate de creștere financiară.