Angajăm:

Asistent Manager CEO

Responsabilități și sarcini:

  • cunoștințe bune operare PC: MS Office, WORD, EXCEL
  • capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini în același timp
  • capacitate de a respecta termene limită
  • atenție către detalii
  • responsabilitate, ordine, corectitudine și seriozitate
  • asigurarea transmiterii documentelor prin poștă, fax, e-mail
  • actualizarea bazei de date documente
  • elaborarea și redactarea documentelor și situațiilor cerute de management
  • asigurarea suportului administrativ pentru toate departamentele firmei

Pregatirea si experienta:
Studii:

  • absolvent al unei forme de invatamant superioare;

Aptitudini:

  • Inteligenta (gandire logica, memorie);
  • Aptitudini de comunicare orală şi scrisă
  • Aptitudinea de a lucra cu documente
  • Planificare şi organizare a operaţiilor şi activităţilor
  • Atentie la detalii
  • Cunostinte de limbi straine : limba enlgeza nivel avansat ( scris, vorbit, citit)

Graficul de lucru: 16:00 - 01:00

Salariul: Negociabil

Experienta:

  • Functie similara (minimum 1 an)