Angajăm:

Tehnolog (cofetărie și patiserie)

Cerințe:

  • Studii medii tehnice sau superioare;
  • Experiență min. 2 ani ca tehnolog în producția de cofetărie sau patiserie;
  • Experiență în managementul personalului și capacitatea de a planifica efecient secția de producere;
  • Excelente abilități de comunicare, de analiză și luare de decizii;
  • Cunoașterea programelor PC, Microsoft Office;
  • Abilitați de lucru în echipă.

Responsabilități:

  • Controlul materiilor prime primite (calitate, termene de expirare);
  • Controlul asupra tehnologiei de preparare a produselor, normelor de aranjare a materiilor prime și respectarea de către angajați a cerințelor sanitare și a regulilor de igienă personală;
  • Asigură respectarea consumurilor specifice stabilite pentru materii prime și materiale, necesare realizării comenzii precum și respectării rețetei și a regimului tehnologic;
  • Verifică calitatea produselor fabricate;
  • Participarea la eloborarea documentației tehnologice;
  • Dezvoltarea de noi produse și îmbunătățirea rețetelor existente;
  • Organizarea lansării în termen a produselor noi;
  • Organizarea și supravegherea respectării stricte a proceselor tehnologice stabilite.

Oferim:

  • Angajare oficială și pachet social complet;
  • Program de lucru: Luni- Vineri 09:00-18:00;
  • Salariul atractiv și motivant;
  • Prânz gratuit.

Dacă sunteți interesat de acest post vacant, vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa de e-mail: hr.7spice@gmail.com.
Adresa: mun. Chișinău, șos. Muncești 121/36.

Vă mulțumim pentru interesul dumneavoastră!
De menționat obligatori pentru ce post vacant optați!