Alman-Fashion SRL angajeaza:

Tehnolog industria ușoară

ALMAM FASHION , angajeaza Tehnolog a producerei confectiilor din tricotaj.

Cerinte:
  • Studii medii sau superioare de specialitate;
  • Experienta in functie similara minim 4 ani;
  • Sa fie o persoana dinamica, responsabila, comunicabila.
 Responsabilitati:
  • Elaborarea procesul tehnologic pe faze de operatie;
  • Oferirea consultanței, suportului și soluțiilor tehnice în elaborarea și executarea articolelor vestimentare;
  • Coordonarea, instruirea si supravegherea personalului in vederea respectarii procesului tehnologic;
  • Atle responsabilitati ce rees din functia data.
 Propunem:
  • Salariu atractiv (se negociaza la locul de munca)
  • Regim de lucru 8:30 - 17:00 (De Luni pâna Vinerea) ;
  • Colectiv prietenos și pozitiv;
Ne aflam or. Chişinău, str.Albișoara 80/5A etaj 2 (în spate patinuaru-lui ICE BRAVO) La fabrica puteti ajunge cu troleibuze-21,38,27,23.autobuz N18,rutiera-174,121,103
Telefon 079010249